Zraszacz GARDENA Micro Mist Nozzles 13136-20 (13136-20.000.00)
Zdjęcia 4 |
GARDENA Micro Mist Nozzles 13136-20 |
|
Zawiera 3 dysze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Micro Mist Nozzles 13136-20
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena city gardening dysze zamgławiające 3 zapasowe dysze zamgławiające | 40 zł |
Dysza zamgławiająca GARDENA 13136-20 (3 szt.) | 71 zł |
Gardena Micro-Drip-System dysze do rozbudowy kurtyny wodnej 3szt. 13136-20 | 71 zł |
Dysza zamgławiająca GARDENA 13136-20 (3 szt.) | 71 zł |
Gardena Gardena City Gardening Mist Nozzle - 13136-20 | 60 zł |
Gardena City Gardening dysze do rozbudowy kurtyny wodnej 13136-20 | 40 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →