Зрошувач GARDENA T 380 8205-29
Фото 5 |
GARDENA T 380 8205-29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA T 380 8205-29
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Zraszacz wynurzalny turbinowy T 380 | 124 zł |
Zraszacz Gardena Sprinklersystem T380 Comfort wynurzalny turbinowy 08205-2 | 117 zł |
Zraszacz GARDENA T 380 08205-29 | 140 zł |
Zraszacz wynurzalny turbinowy Gardena T 380 08205-29 | 136 zł |
Zraszacz wynurzalny turbinowy T380 Gardena do powierzchni 380 m2 8205-29 | 140 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →