Zraszacz GARDENA T 380 8205-29
Zdjęcia 5 |
GARDENA T 380 8205-29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA T 380 8205-29
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Zraszacz wynurzalny turbinowy T 380 | 136 zł |
Zraszacz wynurzalny turbinowy Gardena T 380 08205-29 | 136 zł |
Zraszacz Gardena Sprinklersystem T380 Comfort wynurzalny turbinowy 08205-2 | 117 zł |
Zraszacz GARDENA T 380 08205-29 | 140 zł |
Zraszacz GARDENA T 380 08205-29 | 140 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →