Zraszacz GARDENA T 100 8201-29
Zdjęcia 5 |
GARDENA T 100 8201-29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA T 100 8201-29
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Sprinklersystem zraszacz wynurzalny turbinowy T100 do trawników o | 72 zł |
Gardena Zraszacz wynurzalny turbinowy T 100 | 80 zł |
Zraszacz GARDENA T 100 08201-29 | 86 zł |
Zraszacz wynurzalny turbinowy Gardena T 100 08201-29 | 80 zł |
Zraszacz GARDENA T 100 08201-29 | 78 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →