Зрошувач GARDENA Classic Circular Sprinkler Samba 2060-20
Фото 3 |
GARDENA Classic Circular Sprinkler Samba 2060-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Classic Circular Sprinkler Samba 2060-20
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Classic zraszacz rotacyjny Samba do równomiernego nawadniania prze | 81 zł |
Zraszacz dookolny Gardena Classic Samba 02060-20 | 83 zł |
Zraszacz Gardena Classic Samba 02060-20 DO-NO-ZES-GER-0193 | 129 zł |
Gardena Samba Classic Sprinkler Pomarańczowy 02060-20-UNIT | 76 zł |
Zraszacz dookolny Samba | 118 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →