Zraszacz GARDENA Classic Circular Sprinkler Samba 2060-20
Zdjęcia 3 |
GARDENA Classic Circular Sprinkler Samba 2060-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Classic Circular Sprinkler Samba 2060-20
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Classic zraszacz rotacyjny Samba do równomiernego nawadniania prze | 81 zł |
Zraszacz dookolny Gardena Classic Samba 02060-20 | 83 zł |
Zraszacz Gardena Classic Samba 02060-20 DO-NO-ZES-GER-0193 | 129 zł |
Gardena Samba Classic Sprinkler Pomarańczowy 02060-20-UNIT | 76 zł |
Zraszacz dookolny Samba | 118 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →