Секатор GARDENA Classic B/S-M 8857-20
Фото 4 |
GARDENA Classic B/S-M 8857-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Classic B/S-M 8857-20
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena sekator ogrodowy B/S-M wytrzymały sekator dwuostrzowy do roślin i | 62 zł |
Sekator ogrodowy Gardena Classic 8857-20 08857-20 | 69 zł |
Sekator Gardena 08857-20 nożycowy | 63 zł |
Sekator ogrodowy Gardena Classic B/S-M 08857-20 | 67 zł |
Sekator ogrodowy GARDENA Classic B/S-M (08857-20) | 69 zł |
Sekator nożycowy do gałęzi B/S-M Classic Gardena | 84 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →