Сучкоріз GARDENA EnergyCut 750 A 12008-20
Фото 7 |
GARDENA EnergyCut 750 A 12008-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA EnergyCut 750 A 12008-20
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nożyce do gałęzi GARDENA EnergyCut 750 A | 259 zł |
Gardena EnergyCut 750 A 12008-20 DO-NO-NOZ-GER-040 | 259 zł |
Nożyce do gałęzi GARDENA EnergyCut 750 A | 259 zł |
Gardena Energycut 750 A Lopper Posrebrzany 12008-20-UNIT | 252 zł |
Nożyce do gałęzi GARDENA EnergyCut 750 A 12008-20 | 270 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →