Lopper GARDENA EnergyCut 750 A 12008-20
Zdjęcia 7 |
GARDENA EnergyCut 750 A 12008-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA EnergyCut 750 A 12008-20
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do gałęzi GARDENA EnergyCut 750 A | 259 zł |
Gardena EnergyCut 750 A 12008-20 DO-NO-NOZ-GER-040 | 259 zł |
Nożyce do gałęzi GARDENA EnergyCut 750 A | 259 zł |
Gardena Energycut 750 A Lopper Posrebrzany 12008-20-UNIT | 252 zł |
Nożyce do gałęzi GARDENA EnergyCut 750 A 12008-20 | 270 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →