Сучкоріз GARDENA TeleCut 520-670 B 12005-20
Фото 6 |
GARDENA TeleCut 520-670 B 12005-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA TeleCut 520-670 B 12005-20
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena No?yce do ga??zi TeleCut 450-650 B | 189 zł |
Nożyce do gałęzi Gardena TeleCut 520-670 B 12005-20 | 203 zł |
Sekator Gardena TeleCut 520-670 B nożycowy | 189 zł |
GARDENA Nożyce teleskopowe do gałęzi TeleCut 520-670 B | 202 zł |
Gardena Telecut 52-67 Cm Lopper Przezroczysty 12005-20-UNIT | 184 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →