Lopper GARDENA TeleCut 520-670 B 12005-20
Zdjęcia 6 |
GARDENA TeleCut 520-670 B 12005-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA TeleCut 520-670 B 12005-20
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena No?yce do ga??zi TeleCut 450-650 B | 189 zł |
Nożyce do gałęzi Gardena TeleCut 520-670 B 12005-20 | 203 zł |
Sekator Gardena TeleCut 520-670 B nożycowy | 189 zł |
Gardena Telecut 52-67 Cm Lopper Przezroczysty 12005-20-UNIT | 185 zł |
GARDENA Nożyce teleskopowe do gałęzi TeleCut 520-670 B | 202 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →