Lopper GARDENA TeleCut 650-900 B 12009-20
Zdjęcia 6 |
GARDENA TeleCut 650-900 B 12009-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA TeleCut 650-900 B 12009-20
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator ręczny GARDENA 12009-20 | 260 zł |
Gardena Telecut 65-90 Cm Lopper Posrebrzany 12009-20-UNIT | 241 zł |
Sekator ręczny GARDENA 12009-20 | 260 zł |
GARDENA Nożyce teleskopowe do gałęzi TeleCut 650-900 B | 264 zł |
Nożyce teleskopowe do gałęzi TeleCut 650-900B Gardena 12009-20 | 243 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →