Okrzesywarka GARDENA CombiSystem Anvil 297-20
Zdjęcia 4 |
GARDENA CombiSystem Anvil 297-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA CombiSystem Anvil 297-20
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Comisystem kowadełkowe 00297-20 DO-NO-NOZ-GER-001 | 209 zł |
Sekator ręczny GARDENA Combisystem 297-20 | 212 zł |
Nożyce do gałęzi kowadłowe Gardena combisystem 00297-20 | 349 zł |
Nożyce kowadełkowe do gałęzi Gardena combisystem | 226 zł |
Gardena 00297-20 Pole Saw Posrebrzany 00297-20-UNIT | 223 zł |
pokaż 7 ofert
Różnice w modelach:
- Model 297 - cięty kowadełko, idealny do suchych gałęzi
- Model 298 - cięcie "nożyczkowe", optymalne do wilgotnych gałęzi
PolecamyPorównaj w tabeli →