Висоторіз Cellfast IDEAL (40-416)
Фото 11 |
Cellfast IDEAL (40-416) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (40-416)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cellfast Sekator nożycowy z piłą na wysięgniku IPRO Obrotowa głowica Antyp | 263 zł |
Sekator nożycowy Cellfast Ideal 40-416 | 252 zł |
Sekator nożycowy z piłą wysięgnikową CELLFAST Ideal, 2 m | 216 zł |
Sekator nożycowy z piłą CELLFAST 40-416 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 215 zł |
SEKATOR NOŻYCOWY Z PIŁĄ NA WYSIĘGNIKU IDEAL | 227 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →