Зрошувач Cellfast IDEAL (52-062) (52-062)
Фото 3 |
Cellfast IDEAL (52-062) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (52-062)
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cellfast Conti Ideal Zraszacz Niebieski do 79 m2 52-062 | 21 zł |
Cellfast Zraszacz sektorowy CONTI IDEAL 52-062 | 24 zł |
Zraszacz sektorowy Conti Ideal | 32 zł |
Zraszacz sektorowy Conti sz Ideal Cell-Fast | 30 zł |
Cellfast Zraszacz Sektorowy CONTI IDEAL™– 52-062 Cellfast | 30 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →