Ножівка Cellfast IDEAL (40-420) (40-420)
Фото 3 |
Cellfast IDEAL (40-420) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (40-420)
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cellfast Piła kabłąkowa IPRO 21" 533 mm do cięcia świeżego i suchego drewn | 57 zł |
Piła kabłąkowa Cellfast Ideal 533 mm 40-420 | 46 zł |
Cellfast C.ideal piła kabłąkowa 533mm | 44 zł |
Cellfast IDEAL piła kabłąkowa 533mm (40-420) | 46 zł |
Piła kabłąkowa CELLFAST, 533 mm, 1 szt. | 41 zł |
PIŁA KABŁĄKOWA 21'' 533MM IDEAL | 45 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →