Ручний розпилювач Cellfast IDEAL (52-080) (52-080)
Фото 3 |
Cellfast IDEAL (52-080) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (52-080)
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lanca zraszająca teleskopowa Cellfast Ideal 52-080 | 94 zł |
Zraszacz Cellfast 52-080 DO-NAW-ZRA-CLFS-024 | 78 zł |
Cellfast Lanca / zraszacz teleskopowy | 68 zł |
Lanca teleskopowa Cell-Fast | 87 zł |
Cellfast Zraszacz z lancą teleskopową (52-080) | 60 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →