Ручний розпилювач Cellfast BASIC (50-300)
Фото 4 |
Cellfast BASIC (50-300) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast BASIC (50-300)
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cellfast Cellfast Zraszacz prosty Basic | 6 zł |
Cellfast Zraszacz prosty 51-300H | 8 zł |
CELLFAST Zraszacz prosty 50-300 | 5 zł |
Zraszacz prosty CELLFAST 51-300H | 8 zł |
Zraszacz prosty z regulacją strumienia BASIC | 6 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →