Ручний розпилювач Cellfast ERGO (53-540) (53-540)
Фото 6 |
Cellfast ERGO (53-540) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ERGO (53-540)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CELLFAST Zestaw Ze Zraszaczem Pistoletowym 4-Funkcyjnym Zraszacz Ogrodowy | 86 zł |
Cellfast Cellfast Zestaw Ergo do podlewania ze zraszaczem pistoletowym 4-f | 70 zł |
Cellfast Zestaw ze zraszaczem pistoletowym 4-funkcyjnym 1/2" (53-540) | 97 zł |
Zestaw ze zraszaczem pistoletowym 4-funkcyjnym CELLFAST Ergo 53-540, 1/2' | 63 zł |
Zestaw ze zrasz.pist.4funkc.1/2-5/8" Cellfast Ergo | 69 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →