Лопата Cellfast ERGO (40-006) (40-006)
Фото 3 |
Cellfast ERGO (40-006) |
|
У складеному стані довжина лопати 24 см. Комплектується чохлом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ERGO (40-006)
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cellfast Saperka składana ERGO 58,5 cm 40-006 | 58 zł |
Saperka składana Cellfast ERGO 40-006 | 59 zł |
Cellfast C.ERGO SAPERKA SKŁADANA C40-006 | 55 zł |
Cellfast Cellfast Saperka składana Ergo | 53 zł |
Cell-Fast Saperka Składana Ergo C 40-006 5907512603611 | 50 zł |
SAPERKA SKŁADANA ERGO | 55 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →