Ножівка Cellfast ERGO (41-040) (41-040)
Фото 3 |
Cellfast ERGO (41-040) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ERGO (41-040)
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cellfast Piła jednoręczna REGO Ergonomiczna piła jednoręczna Ostrze wykona | 88 zł |
Piła do gałęzi CELLFAST Ergo, 30 cm | 69 zł |
Piła ogrodowa Cellfast Ergo 41-040 | 74 zł |
Cellfast Cellfast Piła jednoręczna Ergo | 74 zł |
Piła Ergo, jednoręczna, niebieski | 80 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →