Ножівка GARDENA 300 P 8745-20
GARDENA 300 P 8745-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA 300 P 8745-20
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena piła ogrodowa 300 P zabezpieczona przez korozją piła ręczna do dre | 155 zł |
Piła ogrodowa Gardena 300 P 8745-20 08745-20 | 175 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 300P 8745-20 | 157 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 300P 8745-20 | 170 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →