Ножівка GARDENA Comfort 760 8748-20
Фото 4 |
GARDENA Comfort 760 8748-20 530 мм760 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort 760 8748-20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piła kabłąkowa Gardena Comfort 760 8748-20 | 153 zł |
Piła kabłąkowa 760 | 136 zł |
Piła kabłąkowa Gardena Comfort 760 mm | 278 zł |
Модификації GARDENA Comfort 760 8748-20
Ціни на GARDENA Comfort 760 8748-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA Comfort 530 8747-20 | від 115 zł | 3 пропозиції | ||
GARDENA Comfort 760 8748-20 | від 136 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →