Ножівка GARDENA CS 300 PP curved 8738-20
Фото 10 |
GARDENA CS 300 PP curved 8738-20 315 мм340 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA CS 300 PP curved 8738-20
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena combisystem piła ogrodowa 300 P profilowana piła do gałęzi dł brze | 165 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 300 PP | 150 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 300 PP 08738-20 | 150 zł |
Gardena Combisystem 300 Pp Bow Saw Posrebrzany 08738-20-UNIT | 142 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації GARDENA CS 300 PP curved 8738-20
Ціни на GARDENA CS 300 PP curved 8738-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA CS 300 PP curved 8738-20 | від 142 zł | 8 пропозицій | ||
GARDENA CS 300 P curved 8739-20 | від 176 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →