Ножівка GARDENA 135 P 8742-20
Фото 8 |
GARDENA 135 P 8742-20 135 мм215 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA 135 P 8742-20
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piła ogrodowa GARDENA 135 P 08742-20 | 173 zł |
Piła ogrodowa składana Gardena 135 P 8742-20 08742-20 | 136 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 135 P | 130 zł |
Piła ogrodowa składana 135P | 169 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації GARDENA 135 P 8742-20
Ціни на GARDENA 135 P 8742-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA 135 P 8742-20 | від 125 zł | 9 пропозицій | ||
GARDENA 200 P 8743-20 | від 160 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →