Ножівка GARDENA CS 300 P curved 8739-20
Фото 8 |
GARDENA CS 300 P curved 8739-20 315 мм340 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA CS 300 P curved 8739-20
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piła ogrodowa Gardena 300 P 8739-20 08739-20 | 191 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 8739-20 | 190 zł |
GARDENA Combisystem - piła ogrodowa 300 P profilowana | 190 zł |
Piła ogrodowa 300 P profilowana Gardena 34 cm | 190 zł |
Piła ogrodowa profilowana 34 cm 9739-20 Combisystem Gardena | 199 zł |
Модификації GARDENA CS 300 P curved 8739-20
Ціни на GARDENA CS 300 P curved 8739-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA CS 300 PP curved 8738-20 | від 142 zł | 8 пропозицій | ||
GARDENA CS 300 P curved 8739-20 | від 190 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →