Piła ręczna GARDENA CS 300 P curved 8739-20
Zdjęcia 8 |
GARDENA CS 300 P curved 8739-20 315 mm340 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA CS 300 P curved 8739-20
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Pi?a ogrodowa 300 P profilowana | 176 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 8739-20 | 190 zł |
Piła ogrodowa Gardena 300 P 8739-20 08739-20 | 191 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 8739-20 | 175 zł |
Gardena Piła ogrodowa 300 P profilowana - 8739-20 | 174 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje GARDENA CS 300 P curved 8739-20
Ceny na GARDENA CS 300 P curved 8739-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA CS 300 PP curved 8738-20 | od 142 zł | 9 oferty | ||
GARDENA CS 300 P curved 8739-20 | od 174 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →