Ножівка GARDENA CS 300 PP 8737-20
GARDENA CS 300 PP 8737-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA CS 300 PP 8737-20
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Pi?a ogrodowa 300 PP | 122 zł |
Piła ogrodowa Gardena 300 PP Combisystem 08737-20 | 133 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 300PP 8737-20 | 120 zł |
Gardena Piła ogrodowa 300 PP | 119 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →