Piła ręczna GARDENA CS 300 PP 8737-20
GARDENA CS 300 PP 8737-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA CS 300 PP 8737-20
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Pi?a ogrodowa 300 PP | 122 zł |
Piła ogrodowa Gardena 300 PP Combisystem 08737-20 | 133 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 300PP 8737-20 | 130 zł |
Gardena Piła ogrodowa 300 PP | 119 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →