Piła ręczna GARDENA Comfort 760 8748-20
Zdjęcia 4 |
GARDENA Comfort 760 8748-20 530 mm760 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort 760 8748-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła kabłąkowa Gardena Comfort 760 8748-20 | 153 zł |
Piła kabłąkowa 760 | 136 zł |
Piła kabłąkowa Gardena Comfort 760 mm | 278 zł |
Modyfikacje GARDENA Comfort 760 8748-20
Ceny na GARDENA Comfort 760 8748-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA Comfort 530 8747-20 | od 115 zł | 3 oferty | ||
GARDENA Comfort 760 8748-20 | od 136 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →