Piła ręczna Fiskars 123840 (1001620)
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Fiskars 123840 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars 123840
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Handsäge/Gartensäge 330 mm 123840 1001620 | 243 zł |
Piła ze stałym ostrzem Fiskars 1001620 | 219 zł |
Piła ogrodowa FISKARS SW84 1001620 | 219 zł |
Fiskars Fiskars Piła ze stałym ostrzem sw84 | 255 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →