Ножівка Stanley 2-15-594
Фото 3 |
Stanley 2-15-594 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 2-15-594
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Jetcut Piła tarczowa 380mm 215594 | 123 zł |
Piła STANLEY 2-15-594 | 70 zł |
Stanley Stanley Piła jetcut 11/1' 400 | 75 zł |
Piła STANLEY 2-15-594 | 70 zł |
ще 5 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 2-15-244 — довжина полотна 550 мм
- Модель 2-15-594 — довжина полотна 380 мм
- Модель 2-15-595 — довжина полотна 450 мм
- Модель 2-15-599 — довжина полотна 500 мм
Модификації Stanley 2-15-594
Ціни на Stanley 2-15-594 |
---|---|---|---|---|
Stanley 2-15-594 | від 62 zł | 10 пропозицій | ||
Stanley 2-15-595 | від 65 zł | 5 пропозицій | ||
Stanley 2-15-599 | від 73 zł | 9 пропозицій | ||
Stanley 2-15-244 | від 80 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →