Ножівка Stanley 1-15-403
Stanley 1-15-403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-15-403
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Piła do piły kabłąkowej 750 mm długości uzębienie heblowe Hardpoin | 43 zł |
Piła STANLEY 1-15-403 | 35 zł |
Stanley Stanley Piła kabłąkowa do świeżego drewna 760 | 37 zł |
Piła STANLEY 1-15-403 | 35 zł |
ще 3 пропозиції
Модифікації моделі:
- Модель 1-15-368 — довжина полотна 610 мм
- Модель 1-15-379 — довжина полотна 530 мм
- Модель 1-15-403 — довжина полотна 750 мм
Модификації Stanley 1-15-403
Ціни на Stanley 1-15-403 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-15-379 | від 27 zł | 7 пропозицій | ||
Stanley 1-15-368 | від 29 zł | 7 пропозицій | ||
Stanley 1-15-403 | від 32 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →