Piła ręczna Stanley 1-15-403
Stanley 1-15-403 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-15-403
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Piła do piły kabłąkowej 750 mm długości uzębienie heblowe Hardpoin | 36 zł |
Piła STANLEY 1-15-403 | 35 zł |
Stanley Stanley Piła kabłąkowa do świeżego drewna 760 | 37 zł |
Piła STANLEY 1-15-403 | 35 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje modelu:
- Model 1-15-368 - długość ostrza 610 mm
- Model 1-15-379 - długość ostrza 530 mm
- Model 1-15-403 - długość ostrza 750 mm
Modyfikacje Stanley 1-15-403
Ceny na Stanley 1-15-403 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-15-379 | od 27 zł | 7 oferty | ||
Stanley 1-15-368 | od 29 zł | 7 oferty | ||
Stanley 1-15-403 | od 32 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →