Piła ręczna Stanley 2-15-283
Zdjęcia 5 |
Stanley 2-15-283 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 2-15-283
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 2-15-283 piła ręczna "Jet Cut" wielokolorowa 450 mm | 70 zł |
Piła STANLEY 2-15-283 | 80 zł |
Stanley Stanley Piła jetcut 7/1' 450 | 82 zł |
Piła STANLEY 2-15-283 | 80 zł |
Piła STANLEY jetcut, 450 mm | 70 zł |
Piła płatnica jet-cut 450mm, zęby hartowane 7/cal [l] | 86 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model 2-15-281 - długość ostrza 380 mm
- Model 2-15-283 - długość ostrza 450 mm
- Model 2-15-288 - długość ostrza 500 mm
- Model 2-15-289 - długość ostrza 550 mm
Modyfikacje Stanley 2-15-283
Ceny na Stanley 2-15-283 |
---|---|---|---|---|
Stanley 2-15-281 | od 62 zł | 9 oferty | ||
Stanley 2-15-283 | od 70 zł | 7 oferty | ||
Stanley 2-15-288 | od 70 zł | 10 oferty | ||
Stanley 2-15-289 | od 71 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →