Piła ręczna Stanley STHT20355-1
Zdjęcia 14 |
Stanley STHT20355-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STHT20355-1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sierra para madera Trade Stand 450 mm STHT20355-1 | 80 zł |
Piła STANLEY SL-STHT20355-1 | 74 zł |
Stanley piła płatnica 450mm 11z Tradecut 3.0 (20-093) | 88 zł |
Piła Ręczna TRADECUT 450MM STANLEY | 57 zł |
PIŁA TRADECUT 3.0 11TPI 450MM | 74 zł |
Modyfikacje Stanley STHT20355-1
Ceny na Stanley STHT20355-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley STHT20348-1 | od 46 zł | 6 oferty | ||
Stanley STHT20349-1 | od 41 zł | 4 oferty | ||
Stanley STHT20354-1 | od 63 zł | 5 oferty | ||
Stanley STHT20355-1 | od 57 zł | 7 oferty | ||
Stanley STHT20350-1 | od 66 zł | 4 oferty | ||
Stanley STHT20351-1 | od 62 zł | 6 oferty | ||
Stanley STHT1-20352 | od 65 zł | 3 oferty | ||
Stanley STHT1-20353 | od 80 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →