Piła ręczna Stanley 1-15-379
Stanley 1-15-379 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-15-379
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Piła do piły kabłąkowej 530 mm długości uzębienie Hardpoint ergono | 35 zł |
Piła STANLEY 1-15-379 | 53 zł |
Stanley Stanley Piła kabłąkowa 530 | 34 zł |
Piła STANLEY 1-15-379 | 53 zł |
Piła kabłąkowa STANLEY, 530 mm | 27 zł |
Piła kabłakowa 530 mm - do świeżego i mokrego drewna | 37 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model 1-15-368 - długość ostrza 610 mm
- Model 1-15-379 - długość ostrza 530 mm
- Model 1-15-403 - długość ostrza 750 mm
Modyfikacje Stanley 1-15-379
Ceny na Stanley 1-15-379 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-15-379 | od 27 zł | 7 oferty | ||
Stanley 1-15-368 | od 29 zł | 7 oferty | ||
Stanley 1-15-403 | od 32 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →