Piła ręczna NEO 44-600
Zdjęcia 3 |
NEO 44-600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 44-600
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła NEO 44-600 | 247 zł |
Neo Neo Piła kątowa 600 mm | 241 zł |
Piła NEO 44-600 | 247 zł |
Neo Piła kątowa 600mm 18z/" (44-600) | 218 zł |
NEO Piła kątowa 600 mm 44-600 | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →