Ножівка Stanley 2-15-288
Фото 5 |
Stanley 2-15-288 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 2-15-288
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley 2-15-288"Jet Cut" piła ręczna wielokolorowa 500 mm | 127 zł |
Piła STANLEY 2-15-288 | 70 zł |
Stanley Stanley Piła jetcut 7/1' 500 | 89 zł |
Stanley Piła płatnica JET-CUT 500mm 7z./cal 15-288 | 85 zł |
Piła STANLEY 2-15-288 | 70 zł |
ще 5 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 2-15-281 — довжина полотна 380 мм
- Модель 2-15-283 — довжина полотна 450 мм
- Модель 2-15-288 — довжина полотна 500 мм
- Модель 2-15-289 — довжина полотна 550 мм
Модификації Stanley 2-15-288
Ціни на Stanley 2-15-288 |
---|---|---|---|---|
Stanley 2-15-281 | від 62 zł | 9 пропозицій | ||
Stanley 2-15-283 | від 60 zł | 7 пропозицій | ||
Stanley 2-15-288 | від 70 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →