Piła ręczna Stanley 2-15-288
Zdjęcia 5 |
Stanley 2-15-288 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 2-15-288
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 2-15-288"Jet Cut" piła ręczna wielokolorowa 500 mm | 127 zł |
Piła STANLEY 2-15-288 | 70 zł |
Stanley Stanley Piła jetcut 7/1' 500 | 89 zł |
Stanley Piła płatnica JET-CUT 500mm 7z./cal 15-288 | 85 zł |
Piła STANLEY 2-15-288 | 70 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje modelu:
- Model 2-15-281 - długość ostrza 380 mm
- Model 2-15-283 - długość ostrza 450 mm
- Model 2-15-288 - długość ostrza 500 mm
- Model 2-15-289 - długość ostrza 550 mm
Modyfikacje Stanley 2-15-288
Ceny na Stanley 2-15-288 |
---|---|---|---|---|
Stanley 2-15-281 | od 62 zł | 9 oferty | ||
Stanley 2-15-283 | od 60 zł | 7 oferty | ||
Stanley 2-15-288 | od 70 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →