Ножівка Stanley 2-15-244
Фото 3 |
Stanley 2-15-244 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 2-15-244
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FatMax Fine Cut piła ręczna 550 mm 22 cale 11 TPI 2-15-244 | 80 zł |
Piła STANLEY 2-15-244 | 80 zł |
Stanley Stanley Piła płatnica jet-cut fine 11/1' 550 | 95 zł |
Piła STANLEY 2-15-244 | 80 zł |
ще 3 пропозиції
Модифікації моделі:
- Модель 2-15-244 — довжина полотна 550 мм
- Модель 2-15-594 — довжина полотна 380 мм
- Модель 2-15-595 — довжина полотна 450 мм
- Модель 2-15-599 — довжина полотна 500 мм
Модификації Stanley 2-15-244
Ціни на Stanley 2-15-244 |
---|---|---|---|---|
Stanley 2-15-594 | від 62 zł | 10 пропозицій | ||
Stanley 2-15-595 | від 65 zł | 5 пропозицій | ||
Stanley 2-15-599 | від 73 zł | 9 пропозицій | ||
Stanley 2-15-244 | від 80 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →