Ножівка Stanley 2-15-283
Фото 5 |
Stanley 2-15-283 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 2-15-283
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley 2-15-283 piła ręczna "Jet Cut" wielokolorowa 450 mm | 61 zł |
Piła STANLEY 2-15-283 | 60 zł |
Piła STANLEY 2-15-283 | 80 zł |
Stanley Stanley Piła jetcut 7/1' 450 | 82 zł |
Piła STANLEY 2-15-283 | 80 zł |
Piła STANLEY jetcut, 450 mm | 70 zł |
Piła płatnica jet-cut 450mm, zęby hartowane 7/cal [l] | 86 zł |
Модифікації моделі:
- Модель 2-15-281 — довжина полотна 380 мм
- Модель 2-15-283 — довжина полотна 450 мм
- Модель 2-15-288 — довжина полотна 500 мм
- Модель 2-15-289 — довжина полотна 550 мм
Модификації Stanley 2-15-283
Ціни на Stanley 2-15-283 |
---|---|---|---|---|
Stanley 2-15-281 | від 62 zł | 9 пропозицій | ||
Stanley 2-15-283 | від 70 zł | 7 пропозицій | ||
Stanley 2-15-288 | від 70 zł | 10 пропозицій | ||
Stanley 2-15-289 | від 71 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →