Ножівка Stanley FatMax 2-20-530
Фото 5 |
Stanley FatMax 2-20-530 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 2-20-530
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Fatmax 2-20-530"Gen2 Appliflon" piła ręczna czarny/żółty 550 mm | 140 zł |
Stanley Piła płatnica FatMax Tri-Material 550mm 7z./cal (20-530) | 228 zł |
Piła STANLEY fatmax apliflon, 550 mm | 127 zł |
Piła płatnica fatmax aplifon 550mm*7 zębów, rekojeść b | 177 zł |
Модифікації моделі:
- Модель 2-20-528 — довжина полотна 380 мм
- Модель 2-20-529 — довжина полотна 500 мм
- Модель 2-20-530 — довжина полотна 550 мм
Модификації Stanley FatMax 2-20-530
Ціни на Stanley FatMax 2-20-530 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-20-528 | від 115 zł | 4 пропозиції | ||
Stanley FatMax 2-20-529 | від 119 zł | 10 пропозицій | ||
Stanley FatMax 2-20-530 | від 127 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →