Piła ręczna Stanley FatMax 2-20-530
Zdjęcia 5 |
Stanley FatMax 2-20-530 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax 2-20-530
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Fatmax 2-20-530"Gen2 Appliflon" piła ręczna czarny/żółty 550 mm | 140 zł |
Stanley Piła płatnica FatMax Tri-Material 550mm 7z./cal (20-530) | 228 zł |
Piła STANLEY fatmax apliflon, 550 mm | 127 zł |
Piła płatnica fatmax aplifon 550mm*7 zębów, rekojeść b | 177 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model 2-20-528 - długość ostrza 380 mm
- Model 2-20-529 - długość ostrza 500 mm
- Model 2-20-530 - długość ostrza 550 mm
Modyfikacje Stanley FatMax 2-20-530
Ceny na Stanley FatMax 2-20-530 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-20-528 | od 115 zł | 4 oferty | ||
Stanley FatMax 2-20-529 | od 119 zł | 10 oferty | ||
Stanley FatMax 2-20-530 | od 127 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →