Ножівка Stanley FatMax 2-20-529
Фото 5 |
Stanley FatMax 2-20-529 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 2-20-529
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Fatmax 2-20-525" Gen2 Appliflon piła ręczna czarny/żółty 500 mm 2- | 126 zł |
Piła STANLEY 2-20-529 | 132 zł |
Stanley Stanley Piła fatmax apliflon 7/1' 500 | 148 zł |
Piła STANLEY 2-20-529 | 126 zł |
ще 5 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 2-20-528 — довжина полотна 380 мм
- Модель 2-20-529 — довжина полотна 500 мм
- Модель 2-20-530 — довжина полотна 550 мм
Модификації Stanley FatMax 2-20-529
Ціни на Stanley FatMax 2-20-529 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 2-20-528 | від 115 zł | 4 пропозиції | ||
Stanley FatMax 2-20-529 | від 119 zł | 10 пропозицій | ||
Stanley FatMax 2-20-530 | від 127 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →