Piła ręczna Stanley STHT20348-1
Zdjęcia 11 |
Stanley STHT20348-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STHT20348-1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podpaski Traurit 15/380 mm 8 TPI STHT20348-1 | 70 zł |
Piła STANLEY STHT20348-1 | 46 zł |
Stanley piła płatnica 380mm Tradecut 3.0 (20-084) | 61 zł |
Piła Ręczna TRADECUT 380MM STANLEY | 55 zł |
Modyfikacje Stanley STHT20348-1
Ceny na Stanley STHT20348-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley STHT20348-1 | od 46 zł | 6 oferty | ||
Stanley STHT20349-1 | od 41 zł | 4 oferty | ||
Stanley STHT20354-1 | od 63 zł | 5 oferty | ||
Stanley STHT20355-1 | od 57 zł | 7 oferty | ||
Stanley STHT20350-1 | od 66 zł | 4 oferty | ||
Stanley STHT20351-1 | od 62 zł | 6 oferty | ||
Stanley STHT1-20352 | od 65 zł | 3 oferty | ||
Stanley STHT1-20353 | od 80 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →