Piła ręczna Stanley 0-15-218
Stanley 0-15-218 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 0-15-218
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY Piła do metalu Junior 254 mm 0-15-218 | 33 zł |
Stanley Stanley Piła metal junior 215mm rewolwer + 2 brzeszczoty 3-15-905 | 27 zł |
Piła STANLEY metal junior, 215 mm | 22 zł |
Stanley Junior piła do metalu 0 15 218 0-15-218 | 32 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →