Piła ręczna Stanley 1-15-122
Zdjęcia 4 |
Stanley 1-15-122 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-15-122
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła STANLEY 1-15-122 | 34 zł |
Stanley Stanley Piła metal pl.rącz. | 34 zł |
Piła STANLEY 1-15-122 | 34 zł |
Stanley Piła do metalu z rączką z tworzywa ABS 300mm (15-122) | 35 zł |
Piła STANLEY S1-15-122 | 36 zł |
Oprawka do brzeszczotów z rączką rewolwerową [l] | 37 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości piły ręcznej Stanley 1-15-122:
- Napięcie brzeszczotu do 102 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →