Piła ręczna GARDENA 300 P 8745-20
GARDENA 300 P 8745-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA 300 P 8745-20
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena piła ogrodowa 300 P zabezpieczona przez korozją piła ręczna do dre | 155 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 300P 8745-20 | 155 zł |
Piła ogrodowa Gardena 300 P 8745-20 08745-20 | 175 zł |
Piła ogrodowa GARDENA 300 P (08745-20) | 157 zł |
Piła Comfort 300P | 217 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →