Piła ręczna Cellfast ERGO (41-040) (41-040)
Zdjęcia 3 |
Cellfast ERGO (41-040) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast ERGO (41-040)
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Rego Piła Czarny/Niebieski 30 cm 41-040 | 96 zł |
Piła ogrodowa Cellfast Ergo 41-040 | 74 zł |
Cellfast ERGO piła do gałęzi (41-040) | 71 zł |
Cellfast Cellfast Piła jednoręczna Ergo | 74 zł |
Piła Ręczna Do Gałęzi Cellfast Ergo Safetouch | 70 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →